Euro u 19: Αγγλία- Σερβία

Στην έδρα της Banska Bystrica  διεξάγεται η εν λόγω αναμέτρηση για τον β όμιλο του euro.

Οι Αγγλοι  είναι σε εξαιρετική κατάσταση έχοντας καταφέρει να επικρατήσουν ,στην πρεμιέρα, της Αυστρίας με 2-0. Τα γκολ οι Τσουκουεμέκα  (που ανήκει στην Αστον Βίλα) και ο Ντιβάιν της Τότεναμ . Ομάδα που όπως την παρατάσσει ο Ιαν Φόστερ, είναι αρκετά δυνατή απο τη μέση και μπροστά και ουσιαστικά  στην άμυνα είναι πιο στιβαρή. Γενικά είναι μία πολύ ενδιαφέρουσα  ομάδα  που της αρέσει να σκοράρει στο πρώτο ημίχρονο, έχοντας βρεί δίχτυα, στα τελευταία 8 ματς ,γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο, ενώ αυτό δεν το πέτυχε  μόνο στο ματς με το Βέλγιο, όπου σκόραρε πρώτη στο 27, αλλά έχασε με 3-2.

Οι Σέρβοι, έμειναν στο 2-2 με το Ισραήλ σε μία α ναμέτρηση στην οποία  προηγήθηκαν με το γκολ του Λάζετιτς(Μίλαν), επέστρεψαν οι Ισραηλινοί  με δύο γκολ και τελικά ισοφάρισαν  με  τον στόπερ Λέκοβιτς στο 90. Είναι αήττητη στα τελευταία πέντε παιχνίδια(3-2-0) , με τέσσερις απο τις πέντε αναμετρήσεις στο over , οι δύο  πιο πρόσφατες στο over 4.5.

Προϊστορία: το 2012 ξαέπαξαν σε euro, η Αγγλάι νίκησε με 2-1.

Εκτίμηση: Ξεκάθαρη  επιλογή με άσο και οβερ.

ΠΡΟΤΑΣΗ: 1/Over